| alexmitzyy a întrebat:

Imi da eroarea MSCLP140. DLLLLL ca nu apare in joc, va rog ziceti-mi ce sa fac ca nu mai pot. Imi iau 8700k daca intru in joc, va rog ajutati-ma dau fundica si favorite. Sunt cel mai activ pe TPU, va ajut toata viata pe cuvant. Vreau si eu 8700k va rog frumos anticipat, funda nu uitati

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

rolling on the floor) ce ai băgat cumetre? Sau a fost prea tare lumina?

3 răspunsuri:
| alexmitzyy explică:

Trebuie sa reinstalezi jocu

| alexmitzyy explică:

Respect mitzuu imi place ceea ce faic

| alexmitzyy explică (pentru alexmitzyy):

Mersi bro, respect

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru alexmitzyy):

rolling on the floor) ce ai băgat cumetre? Sau a fost prea tare lumina?