| SG1995 a întrebat:

Îmi dă și mie cineva o aplicație de dating okay?
Tinder am încercat și nu-mi place că nu pot vedea profilul persoane, dispoziția etc.
Am mai încercat TWOO dar chestia îmi credite când trimit mesaje, iar fără să plătesc îmi ia 23 de ore să trimit un mesaj. Alte sugestii de aplicați? De preferință ce-ați expermientat voi.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Wow isi cauti nevasta

| Kogaion a răspuns (pentru RAY):

Esti raulaughing

| SG1995 explică (pentru RAY):

Îmi caut iubită dragă nu mă grăbesc.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Multa bafta man,nu te grabi ca ai timp, eu recomand waplog, sentimente, omgle, publi24 matrimoniale

| SG1995 explică (pentru RAY):

Sentimente, omegle laughing Glumești nu?

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Ok du-te pe centura ca ai sanse mai mari, te imprumutam sa mergi la alea, dau si eu 5 lei

| SG1995 explică (pentru RAY):

Mna, eu mă refeream că site-urile respective sunt de tot rahatul...

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Eu mam vazut cu multe pe vremea cand eram mai mic pe chat Orange, cu multe de acolo mam vazut cu una si de pe publi24

| SG1995 explică (pentru RAY):

Chat Orange? Știu chestia aia aveam 14 ani cât am pus mâna prima dată pe un telefon cu net. laughing
Mi-am făcut un amic de prin Brașov.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Serios,ce nimic aveai

| Violleta2022 a răspuns:

Matrimoniale.ro
Sentimente.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti sugerezi un dialog face to face, lasa internetul...
Vrei sa chatuiesti... Poti si pe Facebook

| SG1995 explică (pentru anonim_4396):

Dude stau la țară deci slabe șanse...
Iar Facebook-ul nu e tocmai locul potrivit pentru cuceriri