| Elaaaaaaaaaa a întrebat:

Imi dati si mie un link de unde pot downloada Nero pentru Windows Vista 7 Ultimate? Multumesc`!:*

2 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Http://download.cnet.com/......76287.html

e alternativa la Nero. eu cred ca vei face cu el tot ce faceai si cu nero inainte:). Plus ca e greu sa mai cauti un crack, serie. Iar Frenel ti-a dat doar o varianta free(dar e cam saraca).

| Aero a răspuns:

Http://download.cnet.com/......76287.html

e alternativa la Nero. eu cred ca vei face cu el tot ce faceai si cu nero inainte:). Plus ca e greu sa mai cauti un crack, serie. Iar Frenel ti-a dat doar o varianta free(dar ca e cam saraca).