| xena222 a întrebat:

Imi merge fifa daca am procesor amd athlon 3.20 ghz, RAM 1.80 gb placa video de 256 mb merge?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Depinde de fifa.
Fifa 08, 09, 10, 11, 12?
Teoretic ar trebui sa iti mearga pana la fifa 10.
Verifica aici :
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

| MaStErShOt a răspuns:

Depinde,care fifa 2012, 2011, ... 2008, 2007?

| inuman a răspuns:

Fifa 12 nu iti merge.

| DarkKing67 a răspuns:

Iti merge la orice FIFA, dar cu 256 MB placa video nu cred ca prea o sa-iti placa cum se vede, dar o sa iti mearga daca ai memorie libera!

| marioS10maryus a răspuns:

Depinde de fifa dar ar trebui sa iti mearga si fifa 11 sau fifa 12 ( pe rezolutie si pe LOW)

| HaoseBrap a răspuns:

Pai AMD Athlon si mai cum? Si cum se cheama in totalitate placa ta video? Si la ce FIFA te referi? Ca sunt mai multe

Răspuns utilizator avertizat