| SapcaRoz12 a întrebat:

Imi merge invers mouse-ul (daca dau in sus merge in jos ) CE pot sa fac?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai umblat in setari. Nu stiu ce Windows ai ( si eu nu mai lucrez cu Windows de mult timp) dar dar in Control Panel este ceva cu Mouse si acolo invert... Nu mai stiu. Cauta si ai sa te descurci usor ca nu-i complicat.

| SapcaRoz12 explică (pentru Salontanul):

Nu am umblat la setari. m.am jucat SA:MP si cand am iesit din joc asa mi.a facut...

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru SapcaRoz12):

Mai joaca si poate isi revine. laughing :'(

| Salontanul a răspuns (pentru SapcaRoz12):

Atunci ai un virus. Incearca cu Bitdefender free: https://www.bitdefender.ro/solutions/free.html
Apoi umbla in setari.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Merge perfect : dai in jos ca sa vezi ce este in josul paginii!

| 393Dan a răspuns:

Restartezi jocul

| Salajan_Azaleea_1996 a răspuns:

Îl duci la cineva sa ți-l repare sau încerci sa te obișnuiești cu el așa cum e.