| anonim_4396 a întrebat:

Imi merge jocul GTA IV cu ceva lag! Stiti cumva de ce? Uitati specificatiile:
http://www.emag.ro/......EXPS2BBBM/
Am ales site-ul acesta fiind ca arata specificatiile!
Precizez ca alte jocuri imi merg fara probleme!
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA*!

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Laptop-ul este foarte slab.

"Precizez ca alte jocuri imi merg fara probleme!" Ce jocuri? GTA San Andreas si Vice city? rolling on the floor

| AllNone a răspuns (pentru CPAElites):

Nu am nevoie de raspunsuri ca a le tale! Ca sa stii, imi merge jocuri gen Euro Truck Simulator 2(single., multiplayer) sau cs go! Ma gandesc ca poate l- am descarcat de unde nu trebuie! Asa ca ciocu mic!

| sltlp a răspuns (pentru AllNone):

Ciocu mic tu. Ai prea multe pretentii de la un laptop cre nici la vremea lui nu a fost prea bun. Si next time, daca tot te lauzi, nu te mai lauda ca ai piratat stiu eu ce.