| costy20 a întrebat:

Imi mergea pc cam greu si m-am gandit sa mai sterg din programe si din greseala am sterg niste programe de la internet. dupa aceia am observat ca mi-au disparut ecranele acelea de la internet din colt. am dat la meniu cu internet si au disparut si de acolo.
ce trebuie sa fac sa reapara casutele de la internet?

aa si nici internetu nu imi mai merge!

4 răspunsuri:
| Bogdan4688 a răspuns:

Trebuie reinstalat windowsu

| costy20 explică (pentru Bogdan4688):

Da dar am o problema, am stricat doate unitatile optice si nu am cum sa il instalez, am incercat sa bootez windosu pe usb dar n-a mers

suntserios
| suntserios a răspuns:

Creaza coneziuni noi, nu ai nevoie de reinstalat windows ul, asta daca nu ai sterg si ceva de prin sistemul lui de fisiere

| costy20 explică (pentru suntserios):

Am incercat si asta dar imi face cu totul alte conexiuni ( prin telefon, fax, imprimanta, etc ) ce trebuie sa fac ca sa fac conexiunea la internet?