| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate aparea la like-urile cuiva daca i-a dat like o anumita persoana, chiar daca ea sustine ca il are la block pe acela? Adica eu am o persoana la blocati si i-am dat like, logic ar fi sa nu apara nu este asa daca verific?

1 răspuns:
| IulianIuli110 a răspuns:

Din intrebare nu intelegi mare lucru dar voi incerca sa iti dau un răspuns...ex: daca eu îți dau block tie pe Facebook tu nu vei mai putea sa imi dai mesaj....sa imi vezi postarile sau postari in care sunt etichetat, intelegi?