| Turlea_Liviu_Aurelian_1995 a întrebat:

Imi poate da cineva link de la o sursa cara sa alimenteze o placa video gtx 260 gainward, placa de baza mersi 7597, aceasta placa video are 2 conexiuni de 6 pini
Buget:pana 180 lei+

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Ti-am raspuns acum cateva zile (cand ai pus aceeasi intrebare, dar aveai un buget mai mic): o sursa modulara este singura solutie. Sunt zeci de oferte pe piata, cauta singur si vezi ce-ti convine.

| 28cosmin a răspuns:

Am încercat să te ajut cu un răspuns, dar ai o placă video veche de c-am opt sau chiar 9 ani, așa că nu prea ți-am găsit nicio sursă referitor la această placă video.