| Cristian2003 a întrebat:

Imi poate da cineva o aplicatie ce iti permite sa descarci jocuri cu hack foarte rapid?
P.S.As vrea ca aplicatia sa poata fi descarcata de pe play store

3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Îmi pare rău să-ți spun, dar nu există în Play Store aplicații cu hack. Se verifică (cel puțin teoretic) toate aplicațiile de acolo.
Aptoide este ca Google Play, dar acolo toate sunt gata hack-uite (gratis).
Un prieten avea odată un program cu care își putea pune oricâți bani la aproape orice joc, dar nu mai știu cum îi zice (am căutat puțin pe Google, dar nu l-am găsit). Oricum era ceva de genul „Android hacker" și avea sigla neagră, ca la pirați.
Despre „rapid" contează dispozitivul tău (tabletă/smartphone...) cât e de bun, viteza de internet și (foarte important) viteza ta de lucru.

| Cristian2003 explică (pentru SonicAndrei):

Cred ca se numeste "game hacker"

| SonicAndrei a răspuns (pentru Cristian2003):

Nu, nu cred că era acela, dar mi se pare și el un program bun.