| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate explica cineva, ca la prosti, cum as putea rezolva problema asta cu windows-ul? Am 8.1 si in ultima saptamana de 4 ori mi-a aparut ca windows-ul se restarteaza pentru ca are o problema si scria asta "driver irql not less or equal"...

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai schimbat ceva recent la pc?
Incearca sa dai actualizare la drivere, pentru ca e clar ca de acolo e problema.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Am instalat un router wireless...

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta nu e un motiv. Altceva trebuie sa fie eventual. Daca nu, cum am zis, icnearca sa actualizezi driverele.

| K0sti a răspuns:

"driver irql not less or equal"...ti-a spus tot!