| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Îmi poate explica cineva unde vad toate postarile pe care le-am apreciat cu inimioara chiar si cele care nu le-am adaugat la salvate pe Instagram, asa cum le pot vedea pe tik tok toate videoclipurile apreciate doar ca eu vreau pe Instagram?

Răspuns Câştigător
| Anonimul151 a răspuns:

Cred ca am gasit ce ai facut tu. Am facut cum ai zis. Nu trebuie sa dai pe confidentialidate trebuie sa dai pe "Cont".
Sub confidentialitate mai ai 2 variante : securitate si reclame. Iar sub reclame apare cont. Apesi pe cont, dupa vor fi mai multe variante, dupa dai in jos si printre ultimele apare Postari apreciate. Si gata le ai gasit. Spune mi daca a mers

18 răspunsuri:
| Anonimul151 a răspuns:

1. Primul pas este sa intri pe Instagram.
2. Pasul al doilea intri pe acele 3linii din coltul contului tau si apesi pe ele.
3. Pasul al 3lea apesi jos unde scrie setari dupa o sa ai mai multe variante, iar tu o sa apesi pe cont.
4. Pasul al patrulea este si ultimul. Dupa ce ai facut tot apesi pe Postari apreciate si gata. Acolo iti arata toate postarile pe care le ai apreciat.

Funda?

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Anonimul151):

Imi da numai postarile ce le am salvat nu si cele la care am dat inimioara

| Anonimhqhqhhsjsa a răspuns:

Intri la setari si cauti "postări apreciate"

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Anonimhqhqhhsjsa):

Mie imi da numai postari si eu n am posta nimic le Instagram eu vreau sa vad videoclipurile ce le am apreciat eu la altii toate

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Anonimhqhqhhsjsa):

Am intrat unde ai zis si nu mi postarile ce le am apreciat eu la fel ca pe tik tok acolo e fain daca am apreciat 10.000 pistari toate le pot vedea dar pe Instagram nu pot

| Anonimul151 a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Cum sa nu iti apara. Trebuie sa iti apara. Asa facem toti ca sa vedem postarile apreciate. Mai incearca si vei reusi

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Anonimul151):

Iti spun sicer nu am de ce sa te mint imi apare un + incadrat in patrat si langa scrie postari si mai jos permite etichete de la si ascunde numarul de postari si aprecieri

| Anonimul151 a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Atunci nu stiu, ai facut cum ti am spus eu si cealalta mai sus? Sau nu te lasa sa faci pasii aceia?

| Anonimul151 a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Nu trebuie sa apesi pe acel +. Iti apare langa acel + in patrat 3linii una sub alta? Sau iti scrie undeva setari?

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Anonimul151):

Fii atent cum am facut am dat pe contul meu dreapta jos in colt de tot apoi pe 3 linii orizontale sus de tot dreapta colt am intrat apoi la setari si imi apare confidentialitate am intrat la confidentialitate apoi imi apare un plus incadrat in patrat si exact langa apare dar numai postari nu imi apare postarile mele asa cum ar fi trebuit si am intart la postari si nu ma lasa sa vad ce apreciat

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Anonimul151):

Langa acel plus imi apare numai setari https://www.google.com/......ps?/search

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Anonimul151):

Am trimis feedback la ei sper sa mi raspunda azi, daca nu maine

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Anonimul151):

Da mersi ca mi ai fost de ajutor ca vad mai mut ce apreciat trebuie sa diar pe plus iti dau si o funda

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Anonimul151):

Mai spune -mi un lucru dacaa am contul pe privat mai poate vedea cineva ce videoclipuri am apreciat eu

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Anonimul151):

Inca un lucru te rog zi mi cum sterg contul sau tot ce am apreciat sau salvat pe el

| Anonimul151 a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Nu poate sa vada nimeni.

| Anonimul151 a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Contul nu stiu cun se poate sterge. Eu nu am sters nici un cont. Dar daca vrei te poti deconecta de pe el. Si dupa iti creezi altul nou

| Anonimul151 a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Mersii de funda

| Anonimul151 a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Cred ca am gasit ce ai facut tu. Am facut cum ai zis. Nu trebuie sa dai pe confidentialidate trebuie sa dai pe "Cont".
Sub confidentialitate mai ai 2 variante : securitate si reclame. Iar sub reclame apare cont. Apesi pe cont, dupa vor fi mai multe variante, dupa dai in jos si printre ultimele apare Postari apreciate. Si gata le ai gasit. Spune mi daca a mers