| EveLorre a întrebat:

Imi poate explica si mie cineva cum se foloseste aplicatia " LINE: Free Calls & Messages "? Am nevoie de internet? Ca sa trimit mesaj unei persoane, acea persoana trebuie sa aiba si ea aplicatia?
https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.naver.l ine.android

Răspuns Câştigător
| FashionDream a răspuns:

Da, iti trebuie internet. Poti sa suni si sa dai mesaje altor persoane care au aplicatia. Trebuie sa iti faci cont, iti bagi numarul de telefon si dupa cand intri in aplicatie dai la prieteni si poti sa vezi cine din contactele tale are cont.
Deci da, ca sa poti trimite mesaj unei persoane, acea persoana trebuie sa aiba aplicatia.