| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate imprumuta, va rog, cineva contul lui de UPC Wi-Free pentru cateva zile? Sunt plecata din Bucuresti si nu prind decat un hotspot UPC Wi-Free aici in zona si trebuie sa imi termin proiectul! Dau funda/orice! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ti cont personal!
Ma indoiesc ca cineva iti va da tie contul lui.

| Lana6 a răspuns (pentru Violleta2022):

Degeaba imi fac cont la ei, ca nu am net de la UPC. doar clientii cu net de la UPC isi pot activa contul de UPC Wi-Free!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lana6):

Aha, deci doar cei platesc abonament la UPC pot beneficia si de WI-Free de la UPC, logic de altfel.
Well, nu prea ai ce-i face, ai cateva variante din care potia lege:
- stai fara net cat calatoresti,
- ori iti cumperi un card de internet la orice companie de internet or telefonie.
- ori, nu mai pleci in calatorie si-ti termini proiectul.

Daca nici un prieten care te cunoaste nu s-a oferit sa-ti dea acel card, nu cred ca vreun strain o va face pentru tine, oricine ai fii tu.

In cazul asta, te orientezi spre celelalte 3 optiuni care ti-au mai ramas (mentionate de mine mai sus).