| TëÐ a întrebat:

Imi poate spune cineva cum fac pe youtube sa nu-mi mai apara ca am incalcat drepturile de autor dupa ce uploadez un video? Adica am facut un video cu top 10 jutsu din naruto, si dupa ce il uploadez imi zice ca am incalcat drepturile de autor. Dar sunt si altii pe youtube cu video ca al meu. ei cum au putut? Dau funda... cine ma ajuta

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Tocmai de asta ai încalcat dreptul de autor ca mai sunt si alții cu ceva similar. Dacă vrei sa încarci pe youtube trebuie să încarci ceva 100% original, nu un pic costumizat sau chiar copia originalului. Eventual adauga un wattermark si poate reușești să fentezi boții.Succes