| Dumitru_Dragoș_1993 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum imi pot seta sunetul propriu pentru momentul in care primesc o nontificare? ( am iPhone 5S )

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii in Setari - Sunete, iar acolo poti regla volumul si poti alege si sunetul dorit, pentru sunetul de apel, respectiv pentru fiecare tip de notificare.

| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Setări sunete si de acolo te descurci tu

| StefanNicusor12 a răspuns:

Salut! http://www.iphone365.ro/......tutorial/. Aici gasesti si cum sa setezi un ton de apel si cum sa iti creezi unul. Sper ca ti-am fost de folos!