| Vladut_Neagu_1998 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum sa maresc memoria local disk c fara sa fiu nevoit sa schimb windows-ul sau fara sa sterg ceva din el?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Local disc C nu are memorie, are "spatiu"! Spatiu pe care-l poti modifica cu Partition Resizer de exemplu, sau cu Paragon Partition Manager, sau altele asemanatoare!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Este posibil, dar nu-ti recomand pentru ca :
Poti arde definitiv hdd-ul, cum am facut eu acum 2 ani cu hdd-ul meu. Posibil este daca vrei sa sa-i maresti spatiul dai click dreapta pe my computer si te duci la manage

Răspuns utilizator avertizat