| alex19051988 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca acest site www.empowr.com te plateste sau este scam ca mi s-a spus ca este un site de socializare care te plateste daca vizionezi sau adaugi poze, video-uri, updates status si blog-uri, dar nu stiu cat este de adevarat. Plata se face dupa 90 de zile de cand te-ai inregistrat pe site.

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Slabe sanse, toate porcariile de genul asta sint sortite esecului din start daca nu restrictionezi accesul si dai voie puhoiului de indieni, romani, pakistanezi in cautare de bani pe net fara urma de munca.

| K0sti a răspuns:

Si tu te astepti la varsta ta sa castigi bani din statusuri? Ce simpatic esti...

| alex19051988 explică (pentru K0sti):

As vrea sa ma ajuti daca este real acest site si oricum eu lucrez de luni pana vineri de la ora 08:00-16:00 la cadastru si acest lucru vrea sa il fac dupa orele de program.

| K0sti a răspuns (pentru alex19051988):

Termina cu prostiile, e pierdere de timp inutila!

| alex19051988 explică (pentru Caricaturistafaralimite):

Tu ai castigat ceva bani prin intermediul acestui site.

| litteram29 a răspuns:

Pacaleli pentru copii mici, nimic serios