| LeoNi20 a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce internet explorer imi merge perfect iar celelalte merg greu sau deloc (mi se incarca greu siturile pe celelalte browsere)
am windows 10 pro
laptop https://www.emag.ro/......DBYJYLBBM/

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ciudat, la o asemenea "rachetă" de computer, ar trebui să meargă toate beton. Poate doar ți se pare...

| LeoNi20 explică (pentru sierra1):

Nu mi se pare

| sierra1 a răspuns (pentru LeoNi20):

Deschide task-man și zi câtă memorie ocupă unul și câtă altul

| LeoNi20 explică (pentru sierra1):

4.2 opera si 0, 1 Microsoft edge (internet explorer)

| sierra1 a răspuns (pentru LeoNi20):

Câtă memorie ocupă unul și câtă altul (vezi in task manager, să nu ne dăm cu presupusul)

| CarcotasulVesel a răspuns:

Renunta la DE KaKaTUL IMBECIL de edge?
care cica ar fi mai rapid decat chrome, dar e inca atat de plin de bug-uri de iti vine acru
si mai e si aplicatie de tableta, nu de desktop, cu alte limitari NENOROCITE
l-am folosit ceva vreme si dupa 2 saptamani ajunsese sa imi inghete tot calculatorul 2 minute daca faceam copy la o adresa de web angry

si Opera e de rahat, mai ales ca se incarca cu taburi care nu pot fi suspendate

asa ca... pune Chrome si apoi vezi