| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce miscrosoft edge si mozilla imi merg perfect iar chrome si opera nu imi merg (opera si chrome cateodata imi merg iar cateodata nu)
asta este laptopu cu windows 10 pro https://www.emag.ro/......DBYJYLBBM/

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Instaleaza tot corect, optimizeaza, vezi sa ai toate driverele, programele actualizate, verifica-i temperaturile, vezi sa nu faca throtteling si cam atat poti sa-i faci. E deja un laptop prea bun sa "iti mearga cateodata si cateodata nu".

| flixbuster a răspuns:

Uite, iti raspund cu cateva intrebari.

Tinand cont ca ai dat 6000 RON pe acel laptop si ca in ultimele 4 zile ai pus 6 intrebari legate de instalarea corecta a acestuia, nu crezi ca ar fi timpul sa apelezi la un specialist? Cat ai fi dispus sa platesti pentru o instalarea corecta? 1% din pret (= 60 lei)? 5% din pret (= 300 lei)?