| neval a întrebat:

Imi poate spune cineva mai multe lucruri despre Samaung galaxy Ace! Poate uni dintre voi il aveti si la-ti incercat cat de bine functioneaza cat de mare este in comparatie cu alte telefoane etc. FUNDA RASPUNSUL CEL MAI DETALIAT!

Răspuns Câştigător
| SpawNury a răspuns:

Da, l-am avut eu. Este un telefon extrem de frumos. Se misca extraordinar de bine, are o camera de 5 megapixeli, se aude destul de frumos si clar la muzica are 156 mb memoria interna dar poti introduce un card micro pana la 32 de gb. Telefonul isi merita banii, daca vrei sa il iei, ti-l recomand. i-al. Are sistem de operare ANDROID OS versiunea v2.2 dar poti face upgrade la v2.3, jocurile se misca extrem de bine, logic. are procesorul 800 MHz ARM 11 processor, Adreno 200 GPU, Qualcomm MSM7227 chipset. Iti merge aproape orice la acest telefon.

Uite si un clip in Limba ROMANA, pentru mai multe detalii pentru telefonul Samsung Galaxy Ace.
http://www.youtube.com/watch?v=EOEzUgnReno

Funda? :D