| Grimalkin a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva de ce nu imi merge sa trimit poze sau melodii pe Yahoo? frustrated cand trimit, se incarca putin apoi imi scrie "A problem occurred while transferring the file. The transfer has been stopped"
Aveti idee din ce cauza e?

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ymess e naspa in general.

| ItzRivenGod a răspuns:

Am si eu problema asta da am rezolovato.Inseamna ca ai conexiune slaba.Cand trimiti ceva nu mai scrie nimic asteapta sa se trimita.

| Alphawolf a răspuns:

Parerea mea este ca problema care o ai apare de la compatibilitatea celor 2 programe yahoo. al tau si al celui care ii trimiti sunt versiuni foarte diferite

Skype e mai incet!

| Nic a răspuns:

Incearca o alta versiune a messengerului.
Eu unul folosesc skype pentru trimiterea fisierelor, e mult mai eficient.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Reinstaleaza messu ca asa imi face si mie.

| broscutsaaa a răspuns:

Mda, si mie mi se intampla. rolling eyes
E din cauza calculatorului.
Al tau, sau al partenerului caruia ii trimiti.

| AldanaBlue a răspuns:

Mai face asa cand ai poza deschisa si vrei in acelasi timp sa o timiti. Da un restart la calculator. Poate sa dea si celalalt un restart daca dupa ce ai dat tu tot nu merge. Si eu tot Skype folosesc cand trimit ceva : poze, muzica, filmulete si altele.

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Buna! Cred ca problema are legatura cu Yahoo. Nu numai tie ti se intampla chestia asta. Sper sa se remedieze in curand problema aceasta happy. ByE >big grin