| asteroiddenn a întrebat:

Îmi pocnesc prizele în casă, ce trebuie să fac să nu mai pocnească?

Răspuns Câştigător
| FreeRaskolnikov a răspuns:

Cum adica pocnesc? Cand bagi ceva in priza se aude ca si cum ar face scantei? Trebuie reparate, probabil firele alea au iesit din insurubare... nu stiu cum sa iti explic. Nu te apuca tu de reparat daca nu te pricepi si daca te plictisesti asigura-te ca ai inchis complet curentul de la panoul de curent care se gaseste de obicei pe langa usa de la intrare in casa.

| asteroiddenn explică (pentru FreeRaskolnikov):

Îți mulțtumesc de răspuns.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-ne detalii!

toate?
când?

| DuckDodgers0 a răspuns:

Schimba instalatia

| DuckDodgers0 a răspuns:

Probabil ai un consumator mare, iar firele sunt slabe

| salieri84 a răspuns:

Musai sa schimbi toate instalatia de curent in casa, probabil e foarte veche.