| CosminComan75 a întrebat:

Imi pot actualiza androidul la tableta direct din setari sau trebuie sa o conectez la pc si de acolo sa-l actualizez?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Da, poți să descarci Patch-ul necesar actualizării printr-o conexiune la Internet, de preferat prin Wi-Fi.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O poti face din setari.Cu transferul de date deschis.De preferat prin wi-fi.

| StanciuElenaAlina2000 a răspuns:

Buna!
Depinde de cum doreşti să actualizezi sistemul acelei tablete.Eu una nu am încercat până acum să actualizez tableta cu ajutorul Pc-ului. Faci asta din setări.