| hope2destiny a întrebat:

Imi pot seta laptopul sa se inchida dupa o anumita perioada de timp sau la o anumita ora? Cum? Am Windows 7 Ultimate. Dau funda :d

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Http://www.mygarage.ro/......ct-w7.html
Citeste cu atentie tutorialul.

4 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Sau iti iei programelul care iti face countdown pana la un anumit timp setat de tine atunci cand ai nevoie...

Răspuns utilizator avertizat
| servicelaptopuristorepc a răspuns:

Poti! te duci in control panel la power options si setezi de acolo un profil pe care il faci cum vrei tu sa se inchida dupa cat timp vrei tuhappy

| maryuskid a răspuns:

Nu iti trebuie nici un program.cauta RUN in search.deschidel.si scrie in felul urmator
shutdown -t -s (timpul in care vrei sa se stinga exprimat in secunde)

ex:
shutdown -t -s 3600