| Deyutzzu25 a întrebat:

Îmi puteți spune ce se face în clasa a 9 a pe mate-info dacă se poate și ce se face pana în a 12 a

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

In primul rand se fac ore.
Se face matematica, romana, fizica, informatica, chimie, geografie, muzica si desen doar pana la clasa a X-a inclusiv. Daca era profil de intensiv, aveai mai multe ore de informatica. La informatica se invata limbaje de programare si mai putin tic sau chiar deloc la intensiv(tic e ce se facea in V-VIII, adica word, excel etc.).