| anonim12059393939393939 a întrebat:

Imi puteti da o imagine iso a windows-ului 7 ultimate original care sa aiba driverele?(cel putin cel de retea)

5 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Driverele depi d de componentele tale din PC. De obicei, iternetul trebuiesa mearga din prima. Am patit si eu la o placa de baza Gigabyte sa am nevoie de driver-ul de retea. Am mers la alt pc si l-amdescarcat de pe site-ul oficial al producatorului

| Vassii a răspuns:

Link cu toate versiunile de Windows 7: http://mirror.corenoc.de/digitalrivercontent.net/ iar driverele le cauți pe internet, după ce instalezi Windows-ul

| anonim12059393939393939 explică (pentru Vassii):

Dar cum le pot descarcă fara internet?

| Vassii a răspuns (pentru anonim12059393939393939):

Dacă chiar nu îți merge internetul, iei driverele și le bagi pe un sticke. Nu știu cum să îți explic ca sa înțelegi...

| rrrp a răspuns (pentru anonim12059393939393939):

De pe alt calc sau le iei inainte. sau pe cablu ca pe alea ar trebui sa le gaseasca.