| Ciberpunk a întrebat:

Imi puteti da si mie niste exemple de aplicatii utile pentru android...winking. Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

Pai eu am cam asa : yahoo messenger,yahoo mail,facebook, facebook messenger(au lansat si fb un messenger la fel ca yahoo), feroviar(ma ajuta sa stiu mersul trenurilor si rezervare de bilete), android wheater(stiu daca ninge ploua, prognoza meteo pe 3 zile,temperaturi s a m d),google maps si navigare(ma ajuta in masina e o functie la fel ca gps)onlinetv(posturi tv, majoritatea din Romania care le vezi si pe tv acasa ), sopcast(aplicatie care trebuie obligatoriu instalata altfel nu poti vedea posturile tv ), youtube, tunein(peste 400 de posturi de radio din toata lumea si romanesti cu toate genurile de muzica pe categorii),robin(un fel de asistenta personala care ma ajuta sa scriu un sms,sa deschid agenda sa apelez pe cineva,e practic concureta lu siri de pe iphone),aptoide(un fel de magazin cum e google play) si cateva jocuri : temple run,talking tom,fruit ninja, air attack, zen pinball, blobby vollei(se poate juca in doi prin bluethoot), real fifa 2012 si asphalt 6. cam atat, eu am un telefon mai modest un allwiew p5 mini. aplicatiile si jocurile le gasesti pe google play la cautare scrii exact cum le am scris eu aici si le descarci! sa mi spui daca ai mai gasit ceva in plus!

1 răspuns:
| Mosoglu_Vladimir_1981 a răspuns:

10 cele mai utile aplicatii android pentru mărirea productivităţii

inbors.com/10-cele-mai-productive-aplicatii-pentru-android/