| ALSI a întrebat:

Imi puteti recomanda niste cursuri de photoshop, web design etc care se desfasoara in Iasi (de preferat sa primesc si o diploma sau un certificat cum ca am urmat cursul)? Daca ati urmat si voi cursul pe care mi-l recomandati ar fi mai bine si daca nu ar costa prea mult ar fi si mai bine.

1 răspuns:
| Dominicc a răspuns:

Mai nou se tin si online si primesti si diploma. Te inscrii, achiti o anumita suma pe niste module si le urmaresti apoi ti se da si diploma, se trimite si o primesti acasa.

Eu nu am urmat, am invatat singur :)
Numai bine!
http://visualeffect.org/