| Marian_Turna_1997 a întrebat:

Imi puteti recomanda o pereche de casti intraauriculare bune. Pentru mine conteaza cel mai mult bassul, deci cu cat mai puternic cu cat mai bun happy. Nu as vrea sa depasesc de 100 RON big grin. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Eu le am pe astea: http://bit.ly/1liFh8k si sunt foarte multumit de ele. Le folosesc fie la un Galaxy S2, fie la un iPod nano (si uneori la laptop). Bass-ul e destul de puternic (pentru big room house si trap - asta se gaseste in playlistul meu), izoleaza fonic bine (uneori prea bine - nu iti recomand sa le impingi prea mult altfel nu mai auzi nimic).

| Utilizator1234 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EF33KBBBM/

Cam cele mai basoase casti ascultate de mine la capitolul in-ear. Ce-i drept, in materie de fidelitate mi se par foarte proaste, dar eu am alte asteptari in domeniul asta. Strict pentru bas, le recomand.