| Laiyla a întrebat:

Imi puteti recomanda o pereche de casti pentru telefon? Am un Huawei p7, as vrea niste casti cu bass la un pret decent...

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Poți încerca Beats sau skullcandy. Am o pereche de Beats urBeats monster și sunt extrem de mulțumit. Cele mai bune căști profesionale in-ear care tind sa sune exact ca și cele over-head(1900 lei). Un bass puternic, un sunet curat și "frumos", ți-e mai mare dragul să asculți o piesă. Acuratețea sunetului depășește toate așteptările.

Pentru un buget mic, îți recomand perechea asta : https://m.emag.ro/......DBVVZNBBM/

Daca dorești ceva mai ieftin și bun (nu profesional), încearcă : https://m.emag.ro/......BM/reviews

5 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Recomand casti de la beats, sunt de marca si sunt bune, portabile, frumoase, tot ce iti poti dori. Succes

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns (pentru denisTiky):

Scump si prost.Firma face tot, Jbl da clasa la Beats de 100 de ori si sunt mai ieftine, mai bune, mai faine, mai durabile.

| GPA a răspuns (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Te contrazic. Tiky are dreptate privind căștile Beats. Comparând celebrele căști "Beats infinity pro" cu alte perechi precum "JBL", rezultatul este incomparabil. La ora actuala, sunt cele mai performante căști profesionale existente pe piață. De ce crezi că toți artiștii mixează pe Beats? (Guetta, Skrillex, Snake, Aoki, Marshmello), chiar și artiștii români precum Rynno.
Scump și prost? Uită-te mai atent la festivaluri și studio-uri și te vei contrazice după aceea.

N-am să va-nteleg. Urâți Beats pentru că sunt scumpe, asta este singurul motiv. Dar de aceea sunt scumpe, pentru că dau clasă celorlalte firme.

| denisTiky a răspuns (pentru GPA):

Merci ca ma ajuti sa lamuresc pe unii, care nu prea au habar de ce zic (=

| GPA a răspuns (pentru denisTiky):

N-ai pentru ce. Incerc să le mai bag mințile în cap și să se convingă de unii singuri.