| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda un telefon ieftin cu camere bune? vreau unul undeva pe la 500-600 lei dar chiar nu stiu care are o camera de calitate... nu vreau neaparat sa fie mare dar vreau cat de cat calitate... iar ca firma chiar nu ma intereseaza

4 răspunsuri:
| LinxCont a răspuns:

Asta ar putea fi ok http://altex.ro/......tooth-grey

Nu il am ca sa pot spune cu certitudine cat de buna e camera, dar in general, samsungurile au camere destul de bune in comparatie cu restul telefoanelor.

| Daniel2836 a răspuns:

Salut DobrinDaniel,
Îți pot recomanda acest model Telefon mobil Samsung Galaxy J1 (2016), 8GB, 4G, Black.
Caracteristici:
Tim telefon : Smartphone
Sloturi Sim : Single Sim
Touchscreen: Da
Procesor : Quad Core

Mai multe detalii aici >>> http://www.emag.ro/......D47VZ3BBM/
Mulțumesc,

| 08Yonutz17 a răspuns:

Salut.în locul tău as alege un Samsung galaxy s3 îl poți lua intre 400-600 desigur nu chiar nou dar în stare foarte buna eu am făcut la fel și îl am de 3 luni și merge impecabil chiar mai bine decât unul nou memorie de 16...1.5 ram..Este superb are ecran super amoled 3D antișoc
Sper ca ti-a fost de ajutor răspunsul Mulțumesc