| AndreeAlexandra a întrebat:

Imi puteti spune care sunt avantajele si dezavantajele unui Samsung Galaxy Ace? Si daca merita cumparat? Multumesc.

1 răspuns:
| Daviiiiiid a răspuns:

Heii. Avantaje sickAi photoshop pe telefon, usor de aplicat
- ai o groaza de aplicatii distractive de pe andorid market si de pe net.
- o camera de 8 megapixeli
-memorie card pana la 18 GB
-video call-uri (apeluri video )
Dezavantaje
- ecranul cu touch se va strica foarte repede, tinand cont pretul piperat al telefonului
- daca vrei sa faci o partajare a unui fisieer (trimitere prin bluetooth ) astepti la nesfarsit
- bateria se incarca in fiecare zi.
cand vorbesti la telefon este posibil sa dai "incheierea apelului " cu obrazul. deoarece este foarte sensibil
-cand scrii un mesaj, literele fiind foarte mici, poti apasa 3-5 litere odata cu un deget.
Cam atat! Sper ca te-am ajutat!