| Geeeorgyyy a întrebat:

Imi puteti spune cum pot face rost de router sau o cartela de internet pentru o tableta?

Răspuns Câştigător
| Zmeurik1 a răspuns:

Cel mai bine intrebi la magazinele Vodafone, Orange si Cosmote. Sigur gasesti, intrebi acolo.

3 răspunsuri:
| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

Depinde ce vrei...dar daca vrei sa ai net pe tableta oriunde, i-ati un modem de la Orange sau cosmote(de preferat codmote) si e foarte simpla treaba. Du-te la un Orange shop sau orice alt magazin partener ( sunt inscriptii pe langa acel magazin partener, e usor de gasit).

| daassh a răspuns:

Sa le cumperi, cel mai simplu si mai sigur, altfel nu vad cum ai putea "face rost".

| Schweitzer a răspuns:

Gasesti aici: http://bit.ly/LX2ftE
Este unu mediu dar mai sunt si altele mai iesfine sau mai scumpe.
Sper sa iti fie de folos.
Toate cele bune!