| uioana a întrebat:

Imi puteti spune cum sa imi fac un blog privat? daca se poate asa ceva desigur! mersi anticipat

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Da, pe www.ucoz.ro, care e un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Blog ori site GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Dupa ce te inregistrezi, poti sa stabileste nivelurile de securitate pentru fiecare vizitator de pe blogul tau, deci sa-l faci privat.

Mai primesti ajutor si pe www.forum.ucoz.ro, daca ai nevoie.

Succes!

| aty91 a răspuns:

Cum adica sa fie privat? Sa-l vezi numai tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pai ai putea sa te pui in pagina de hi5 si apoi sa iti copiezi oa alta pagina dupa care iti creiezi un bloc si il pui pe privat sau daca nu poti sa intei google si ai vazut acolo sus niste chesti si vezica undeva e si bloguri si scrii bloguri privater si vezi ca poti sa faci blogul tau personal si asa ca daca vrei sa faci blog privat iate du pa instructiunile date de mine pup ceau! 1!