| marian222 a întrebat:

Imi puteti spune cum sa rootez tableta utok i700, am incercat cu vroot, kingroot, kingoroot si framaroot, am urmarit mai multe tutoriale pe youtube pentru root pe tablete dar nu a mers. Va rog spuneti-mi cum pot roota utok i700, in orice mod posibil il stiti. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Caldarescu_Dorina_1979 a răspuns:

Salut. Descarci Root Master > instalezi > deschizi si acolo este in buton la mijloc.dai pe el.astepti.si restart tableta

| marian222 explică (pentru Caldarescu_Dorina_1979):

Nu merge, zice ca dispozitivul e prea dur pentru a fi rootat.