| Robeeert15 a întrebat:

Imi puteti spune daca Canon 600d are microfon incorporat si daca poate filma 720p si 60 fps?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Robeeert15 explică (pentru mihai69):

Multumesc! big grin
Daca imi mai poti spune, crezi ca se vor ieftini preturile la Canon 600d de craciun?

| mihai69 a răspuns (pentru Robeeert15):

Din păcate, nu sunt Mafalda ca să pot ghici evoluția prețurilor la aparatele DSLR. În plus, sunt fan Nikon și un mare nemulțumit de marca ta preferată, care m-a dezamăgit rău de tot.
Uite o comparație între două aparate „concurente":
http://goo.gl/br26kP
PS și D 3200 poate filma cu 60 fps, deși nu apare clar scris în comparație. Concluzie: raport calitate / preț NET SUPERIOR pentru D 3200.
Părerea mea. Și nu numai...
Apropo de scăderi de preț - așteaptă Black Friday - poate se ivește ceva.
Dar în locul tău - așa alege Nikon D 3200 cu ochii-nchiși!