| chocapic03 a întrebat:

Imi puteti spune daca laptop-ul Asus K50IN are incorporat wireless? As vrea sa imi duc laptopul intr-o calatorie in strainatate si sa ma conectez la internet. Daca are incorporat wireless, cum ma pot conecta? Nu am folosit aceasta metoda de conectare la internet pana acum

Răspuns Câştigător
| Ro0oBerT a răspuns:

Pai trebuie sa ai windows 7 ultimate si in dreapta jos se vede o imagine ca semnalul de la tel apesi pe ea si acolo scrie Wireless Network Connection. sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Noi_Rade_Cu_1994 a răspuns:

Eu unul nu cred dar casa fii sigur ia-ti un modem dinacela cu internet tongue

| Ro0oBerT a răspuns (pentru Noi_Rade_Cu_1994):

Se numeste router wireless si te poate ajunge si la 150 de lei.