| Serban87 a întrebat:

Imi puteti spune daca smartphon-ul Lg optimus l7 este ceva de capul lui si alte variante cu smartphon-uri pana in 1000 lei.

Răspuns Câştigător
| RazvanNx a răspuns:

Am testat LG optimus l7 si subway surfers, temple run 2 si vreau sa zic ca are un lag enorm, nu merita.mai ales procesorul cortex a5 single core, mai bine iti iei un LG optimus sol, e 750-1000lei la liber in magazine+ca e mai bun, daca vrei LG l7 pentru telefonat, e un telefon bun

| Serban87 explică (pentru RazvanNx):

Multumesc mult!

| Serban87 explică (pentru RazvanNx):

Dar Samsung galaxy S duos cum ti se pare?