| Dragos636 a întrebat:

Imi puteti spune niste antivirusuri bune?

Răspuns Câştigător
| DragonWasp a răspuns:

AdwCleaner este ff bun, mai ales pentru trojan-uri.
Nici avast nu e rau, chiar deloc, poti sa scanezi putin cu el dupa ce ai dat cu AdwCleaner
Mai poti folosi si AVG, sau Usb fix (acesta pentru carduri sd sau chei Usb, ca sa elimini virusii dupa ce ai fost pe la imprimante in oras)
Deja e arhi suficient cu primele doua. La antivirusuri nu cantitatea conteaza, cand ai prea multe incep sa se contrazica si fac varza pe acolo
In general cand un antivirus devine prea celebru piratii incep sa se ia de el si isi pierde calitatea.
Sper ca te-am ajutat ^-^

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc bitdefender.

| Gabriella681 a răspuns:

Avast Free Antivirus
Panda Cloud Antivirus Free
AVG AntiVirus Free
Microsoft Security Essentials
BitDefender Antivirus Free Edition. Funda? happy

| Artist03 a răspuns:

Kasperski