| xt9000 a întrebat:

Imi puteti spune niste aplicati super pentru nokia 5800.nu de unde le iau, ci chiar aplicatia adica numele ei si o gasesc eu cumva

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Pai ar fi asa garmin,mobiola web cam(poti folosi telefonul ca webcam la calculator prin usb sau bluetooth sau wireless,dar trebuie sa ai si programul pentru pc de obicei le gasesti pe toate intr-o arhiva),mobiola headset cu programu asta poti folosi telefonul ca boxe si ca microfon la pc poti vorbi chiar si me mess cu el(la fel gasesti programul si pentru pc si pentru tel intr-o arhiva), rocknscrol este un program misto cu care poti umbla prin telefon miscand din tel in sus jos stanga dreapta inainte sau inapoi, ar mai fi multe programe nici eu nu le mai stiu acum dar uitate pe youtube o sa vezi o gramada si o sa-ti vina o gramada de idei tongue
funda pls big grin

1 răspuns:
| Traian a răspuns:

Shmesenger, opera mini - pentru net