| Chashalot77 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri gen Prince of Persia 1,2,3,4,5 ?

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Nu prea stiu la ce te referi cu gen prince of persia dar uite cateva la care se vede personajul din aceeasi pozitie si este tot cu bataie, sabii, cutite de aruncat.etc.

The Witcher
Assassin's Creed toate(1 poate sa fie cam plictisitor pentru unii dar de la 2 deja se schimba situatia, oricum ar trebui jucat si 1 ca sa se lege)
Batman Arkham City si Arkham asylum(sunt doua diferite)
Gothic (1, 2... mai multi zic ca au grafica naspa si sunt depasite dar eu am incercat sa joc gothic 3 si nu prea intelegeam nimic asa ca am descarcat 2-ul si tot nu pricepeam pana nu am jucat gothic 1. )

Gothic-ul nu are harta deja facuta, trebuie sa o cumperi, nu are un buton care sa iti arate ce sa faci dar cand vorbesti cu cineva isi ia personajul notite si te iei dupa ele.Nu iti arata pe o harta unde sa te duci aflii singur ca in realitate de la personajele controlate de PC.

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Prince of Persia 6, 7, 8,9,10 laughing

| AlexOrian a răspuns:

Sunt o gramada:
Jocuri singleplayer:
-God Of War
-Sparta
Jocuri multiplayer:
-World Of Warcraft
-Spiral Knights
-League Of Legends
-Torchlight 1, 2
-Smite
Jocuri care au avut multa faima:
-Assasins Creed brotherhood
-Assasin Creed 2
-Assasins Creed 3
-Assasins Creed Revelation
-Far Cry(asta este cu arme, bombe pusti etc...)
-Prototype
-Gladiator
SI JOCUL ANULUI 2011:
-SKYRIM!
Skyrim este cel mai bun joc rpg pana acum, el este THE ELDER SCROLLS:SKYRIM, te trezesti intr-un car si vorbesti pe acolo, cand ajungi estu gata sa ti se taie capul, dar tu nu esti pe lista dar tot vroiau asta...
Dupa ce taie capul unuia urmezi tu si se aud zgomote de dragon, capitanul care este o fata zice sa continue, si cand te pune pe un fel de fier sa iti taie capul, ataca dragonul, TOTUL SE DASLANTUIE, totul ia foc, vezi incetosat si fugi spre un turn, acolo evadezi, si cand ai evadat...INCEPE AVENTURA, afli ca esti un dragonborn si ca iei sufletul la dragoni dupa ce ii omori, NU ITI MAI ZIC CA STRIC SURPRIZA, DAR TIL RECOMAND!

| Pepsy92 a răspuns:

Assasin's creed

| Chashalot77 explică:

Multumesc pentru raspuns ombladon dar nu exista inca. Poate daca as fi intrebat in anul 2040 raspunsul tau mi-ar fi fost folositor. laughing

| Chashalot77 explică:

Vreau un joc cu: batalii cu sabii, catarari pe pereti (alte lucruri acrobatice), puteri speciale si atacuri spectaculoase, si sa fie 3PS (third person shoter, adica sa vezi din spatele personajului)

| smecheruCatalin a răspuns (pentru Chashalot77):

Pai da assasin's creed e cea mai buna alegere