| Thedarklightofthemoon a întrebat:

Imi puteti spune o aplicatie de facut/editat vedeoclipuri pentru Youtube? Am incercat cateva si imi aparea un "watermark". Daca stiti o aplicatie care nu imi apare acel watermark o sa va dau funda, mentionez ca vreau sa fie gratis

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Cu OBS inregistrezi ecranul, daca ai nevoie.
Pentru editat: Shotcut, OpenShot, Blender, LightWorks - toate gratuite
(Lightworks are desigur si o alta varianta, profesionala)

2 răspunsuri:
| DOOOPX a răspuns:

Poti gasi un key pentru aplicatie scrie pe google, key for aplicatia respectiva.
Succes!

| MechaS a răspuns:

Incearca cu OBS. Eu il folosesc sa filmez in timp ce joc online/single player. Link aici. https://obsproject.com/download