| ArianaGrande23 a întrebat:

Îmi puteți spune şi mie o aplicatie care sa filmezi o secventa dintr-un serial adica de pe Youtube şi să o editezi întro aplicatie în care să o editezi şi să o pui întro aplicatie de editat video-uri.
Ex: du recorder

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu trebuie sa filmezi ecranul si dupa aceea sa editezi filmul.
Poti descarca secventa dorita din serial pe calculator, acolo s-o editezi cu editor videa. Calitatea filmului rezultat va fi mai buna si se lucreaza si mai usor.