| ALiAS a întrebat:

Imi puteti spune un cod de deblocare pentru nokia n86 (RM-484) din orange (spania) imei: 358270037212864!? multumesc happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau sa iti zic dar telefonul aceste are sl3 adica sim lock 3 adica nu se poate decoda fiindca cei de la Nokia siau dat seama ce usor se puteau decoda modele vechi si ei au introdus in firmware acest sim lock 3 care pana nu se poate ''sparge'' deci nul poti folosi decat in spania cu o cartela de Orange

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai vorbiti aiurea ca se poate decoda cauta mai bine pe you tube sa vezi ce usor le decodeaza oamenii