| Abby2003 a întrebat:

Imi puteti spune un site sau de unde pot folosi powerpoint si sa mearga bine apropo vreau sa il descarc pe laptop.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu poti descarca Microsoft office gratis, trebuie sa il cumperi. Dar sunt mai multe alternative, una din ele ar fi open ofifce.

| flixbuster a răspuns:

1. Daca vrei Microsoft Office

www.office.com

Pentru Sign In folosesti un cont Microsoft (daca nu ai unul deja, trebuie sa iti faci - este gratuit) si apoi ai acces la produse Microsoft Office online (din browser): PowerPoint, Excel, Word si altele.

ATENTIE: salvarea documentelor se face in OneDrive (la care ai acces din acelasi site). Daca vrei sa salvezi document pe calculator local va trebui sa mergi pe OneDrive, sa bifezi documentul dorit si sa ii faci Download.

2. Daca vrei ceva compatibil cu Microsoft Office

www.wps.com

Download, WPS Office 2016 free si iar Download. Instalezi si vei avea 3 programe echivalente Word, Excel si PowerPoint cu o compatibilitate excelenta cu Microsoft Office (comptabilitatea se refera la tipurile de fisiere: doc/docx, xls/xlsx si ppt/pptx).

| Signori_Gianmario_1993 a răspuns:

Www.getintopc.com si cauti acolo ce iti trebuie.