| Eve321423424523 a întrebat:

Imi puteti spune va rog de ce nu am rezolutia de la monitor adica 1920x1080 acum mi-am bagat windows 8.1 pro si nu am rezolutia de la monitorul meu.Va rog ajutati-ma daca stiti.

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce placa video ai? Laptop sau pc? Daca e laptop, modelil. daca e pc, mentioneaza si modelul placii de baza. Cel mai sigur nu ai driverul de la placa video instalat.

| Alexuţ02 a răspuns:

Dai click dreapta pe Ecran şi te duci la Screen resolution şi rezolvi acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza driverul de la placa video mai intai

| Crsiti92134 a răspuns:

De ce windows 8.1 si nu 10?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Crsiti92134):

10 e bullshit câteodată mi-a blocat FPS la CSGO în 60 şi trebuia să am 200, pe Windows 8.1 nu-şi băga atât "nasul" în aplicaţiile mele