| diamondsele18 a întrebat:

Imi puteti zice avantajele si dezavantajele telefonului Nokia e63? ce alt telefon cu tastatura qwerty imi recomandati? cel mai bun raspuns funda+ ales utilizatorul lunii

Răspuns Câştigător
| BlackDream08 a răspuns:

E63 reprezinta o generatie veche deja au ceva ani! Parerea mea este mai avantajos un Nokia E5 sau un Blackberry 9630 TOUR sau Blackberry 9000 Bold! Dar pentru o fata ti-as recomanda ceva touch sau daca vrei touch+querty

2 răspunsuri:
| SDavidS a răspuns:

La Nokia nu sunt avantaje si dezavantaje, e un simplu telefon cu tastatura qwerty.Dar iti recomand seria BlackBerry, telefoanele de la BlackBerry toate arata bine, toate tastatura qwerty si sunt in Top 1 la Cele mai bune telefoane cu tastatura qwerty. Funda/Utilizatorul Lunii?

| Synapse a răspuns:

Eu ti-as recomanda un BlackBerry 8520 daca ai un buget mai redus.