| Derosa a întrebat:

Imi recomandati si mie un antivirus gratis bun pentru windows 7?

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Avast versiunea free. funda?

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru BBJHHRUGs):

Multumesc pentru funda

| RAY a răspuns (pentru BBJHHRUGs):

Azi a fost liber la iarba?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

AVG Antivirus.
Exista si versiune Free. pe care Il folosesc de multi ani, nici un alt antivirus n-a mai gasit virusi sau alte malware-uri in urma lui.
Daca incerci versiunea completa de 30 zile, la urma trebuie sa-l cumperi (cca. 50 euro) sau sa-l stergi de pe calculator!

| cristi202 a răspuns:

Eset smart security. E cel mai bun. Dar e gratis doar pentru o luna. happy

| anonimg a răspuns:

Îți recomand bitdefender. Dar va trebui să îți faci cont pe site-ul lor: https://www.bitdefender.ro/solutions/free.html

| dannyel86 a răspuns:

Avast nu consuma multe resurse, dar tu esti liber sa alegi ce antivirus gratis doresti.

| flixbuster a răspuns:

Daca nu umbli cu chestii dubioase, Microsoft Security Essentials este foarte ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

McAfee, Avast, Avira, Bitdefender, toate sunt bune.