| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune cineva ce sa fac cu aia de la laptop ca si mouse-u ca nu merge click-u stanga si numai click drapta.

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

În cazul acesta nu prea ai ce să faci decât să folosești un mouse să ceri de la un vecin până îți duci laptop-ul la service ( dacă mai este în garanție) sau să cauți pe net un om care știe să repare laptop-uri sau mai bine îl duci la un service autorizat. Cu siguranță vei rezolva problema.